Objevují se a mizí různé typy ozdobných přízvuků, ale existuje jedna forma doplňků, která nikdy neztratí své kouzlo – mluvíme o přírodních květinových kompozicích. Ideální pro každý pokoj v domě, dobře vybrané květiny – okamžitě zlepší váš interiér.

Kombinace správného druhu květin a krásné vázy může skutečně zvýšit estetiku interiéru. Nejste si jisti, jaký květinový styl si vybrat? Dáme vám sedm inspirativních způsobů, jak ozdobit květinami u vás doma!

  1. Vítejte květiny v hale

Ve skutečnosti neexistuje lepší způsob, jak pozdravit přátelský interiér, když vstoupíte do domu, než velká kytice květin na chodbě. Z tohoto důvodu je chodba jedním z nejúčinnějších míst k předvádění květinového aranžmá. Jakmile hosté vstoupí do vašeho domova, bude vždy začátek konverzace něco barevného a poutavého.

Můžete použít kombinaci zelených a fialových hortenzií, kalina a jiřin k vytvoření vysokého a plného paprsku, který lze obdivovat výstupem po schodech do horního patra domu.

Věnujte také pozornost váze: vyřezávaný tvar je vhodný pro rustikální interiéry a hladký kovový povrch pro modernější interiéry.

  1. Květiny na stole

Jídelní stůl je ideálním místem pro nejkrásnější květiny. Kulatý stůl vypadá úžasně s jednou centrální vázou na květiny, zatímco obdélníkové stoly lze krásně zvýraznit pomocí mnoha váz.

Váza na stole může být velkoryse naplněna směsí sněhově bílých růží, hortenzií a lilií. Květiny mohou mít stonky různých délek, což zajistí vícerozměrnost kompozice.

  1. Květiny na nočním stolku

Kytice krásných květin je sladký způsob, jak zdůraznit noční stolek. Výhody nejsou jen vizuální – krásná vůně květin vás může připravit na dobrý den!

Vaše ložnice je posledním místem, kde se ocitnete před usnutím a prvním místem, kde se ráno probudíte, takže vytvoření uspokojivého prostředí je klíčem k dobré náladě.

Sázejte na malé květinové kytice s nepříliš intenzivní vůní. Nechte místo na nočním stolku místo pro noční lampu, vaše oblíbené čtení a další drobné věci nebo potřebné osobní věci.

Vyberte si sadu růžovo-růžových růží a pivoněk ve společnosti eukalyptových větví a umístěte celek do kované zlaté vázy.

  1. Sázejte na květinový minimalismus

V designu interiéru se minimální úsilí často rovná maximálnímu účinku. Termín se vztahuje také na květiny a rostliny; někdy nejjednodušší doplněk poskytuje nejlepší výsledky. Dosáhněte dokonalé rovnováhy v květinové kompozici tak, aby nepřekonala, ale stále zůstává krásná a výrazná.

Jediná rostlina zabudovaná např. Do úhlové černé vázy dodá stylovému vzhledu interiéru a krásně zdobí kus nábytku, na kterém stojí. Pokuste se uspořádat roh s vázou tak, aby upoutal pozornost a na tomto místě hraje hlavní roli. Vysoké, řezané květiny s nasycenými barvami budou dobře fungovat.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *