Koupelny jsou místnosti určeny nejen pro každodenní úkoly, jako je sprchování nebo doplňování prádla, ale také naše malé soukromé lázně, a stojí za to, aby vypadaly krásně! Pak budou všechny naše činnosti mnohem příjemnější!

Jednoduché a moderní koupelnové příslušenství jsou něco, co změní mnoho koupelen.

Zde je 10 nejlepších nápadů pro doplňky, které budou užitečné při uspořádání koupelny.

1. Stylová zrcadla v koupelně

Zrcadla jsou jedním ze základních prvků vybavení koupelen. Můžete si vybrat z opravdu mnoha různých tvarů a tloušťek rámečků. Existují velmi drahá zrcadla, ale také ta, která Vás nestojí jmění.

2. Dřevěná sada držáků papíru a věšáků na ručníky 

Příslušenství ze dřeva poskytuje bohatý a elegantní vzhled. Dřevo nemusí být však velmi drahé, stačí i pouhé, recyklované dřevo, které může být navrženo tak, aby tvořilo stojan na ručníky, police na kosmetiku nebo stojan určený pro skladování role toaletního papíru.

3. Měděné retro police

Měděné doplňky v koupelně vypadají velmi stylově a odpovídají mnoha povrchovým materiálům, například sklu, betonu či dřevu. Vyberte si měděné doplňky tak, aby tvořily souvislý celek s interiérem koupelny.

4. Držák pro vysoušeč vlasů

Tento jednoduchý doplněk bývá používán ve všech luxusních pětihvězdičkových hotelech, kde je vysoušeč vlasů standardem. Vnější rukojeť sušičky se používá také ve stylových domácích koupelnách. Poskytuje pohodlí a může být designovým prvkem celé koupelny.

5. Dávkovač mýdla vyrobený z bambusu

Pro všechny, kteří nemají rádi doplňky z plastu nebo kovu, jsou tady ještě koupelnové doplňky z přírodního materiálu, jako třeba z bambusu. Jedním z takových produktů je np. designerský dávkovač tekutého mýdla, který může být umístěn vedle dřezu. K němu je možné přidat ještě bambusový kelímek na zubní kartáček. Tento typ doplňku se skvěle hodí do každé koupelny.

6. Ocelové koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky z nerezové oceli dobře vypadají se stěnami v bílé barvě. Takové doplňky si můžete koupit například jako soupravu s držákem na make-up, stojan na ručníky a držák na toaletní papír. Jelikož je tady pravděpodobnost že se kovový povrch časem ušpiní, je třeba takové doplňky pravidelně čistit a leštit. Nicméně samotné čištění je hračka, a nevyžaduje žádné úsilí.

7. Mramorové koupelnové doplňky

Mramor je rozhodně velmi elegantní doplněk, který rádi přidáváme jako ozdobný prvek do naší koupelny i kuchyně. Sada mramorových koupelnových doplňků je obvykle vybavena držákem na zubní kartáčky, držákem mýdla, a dávkovačem mýdla.

8. Sada koupelnových doplňků z šedého kamene

Zestárlý, šedý kámen je dalším populárním designovým doplňkem, který v kombinaci s kovem nebo dřevem vypadá v koupelně velmi krásně, a dodává jedinečný charakter a atmosféru.

9. Koupelnová sada z háčkování

Sada koupelnových doplňků vyrobených ručním háčkováním má tu výhodu, že může být navržena doma. Souprava by měla být vyrobena ze speciální, syntetické a velmi silné nitě, aby neabsorbovala vodu a udržovala svůj tvar po dlouhou dobu. Háčkováním si stojí za to vyrobit např. kelímek pro štětce na líčení a jiné suché věci.
Odpočinek, relax, a regenerace jsou velice důležité pro udržení rovnováhy a harmonie. Pohodlná a příjemná koupelna Vám určitě pomůže tohoto stavu dosáhnout, a proto jestli nad tím ještě váháte, nečekejte dál. Využijte možnosti jakou je rychlá půjčka online, a renovujte svou koupelnu ještě dnes.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *